Visas kategorijas

Jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi

Āfrikā uzziedēja Happy Fireworks

Laiks: 2020-01-02 Rezultāti: 30

Kā Ķīnas uguņošanas nozares pārstāvis Happy Fireworks devās uz Maroku, lai piedalītos Ķīnas tirdzniecības nedēļā 2019. gada decembrī. Kasablankā Happy Fireworks demonstrēja uguņošanas ierīču augsto kvalitāti Āfrikas klientiem un iepazīstināja ar uguņošanas šarmu. Ķīnas vēstniecība Marokā.

Ķīnas tirdzniecības nedēļas Marokā mērķis ir veicināt ekonomisko sadarbību starp Ķīnu un "One Belt And One Road" valstīm. Gadatirgus aptvēra tūkstošiem kvadrātmetru, un tajā piedalījās desmitiem nozaru. Šajā gadatirgū Happy Fireworks afrikāņiem parādīja Liuyang uguņošanas šarmu, un Āfrikas klienti ir atzinīgi novērtējuši gandrīz 100 produktu veidus.

非洲图片1

Uz Happy Fireworks stendu ieradās arī Ķīnas vēstniecības Marokā komercpadomnieks Jingnings. Viņš mudināja mūs pielikt pūles, lai paplašinātu Marokas tirgu un ļautu ķīniešu augstas kvalitātes uguņošanas ierīcēm uzziedēt Āfrikas debesīs. Hunaņas un Āfrikas starptautiskajā ražošanas sadarbības konferencē attiecīgie Marokas uzņēmumu asociācijas un citu organizāciju vadītāji apsprieda sadarbību ar Lijujanu. uguņošanas uzņēmumus un atzinīgi novērtēja Happy Fireworks produkciju.

非洲图片2

非洲图片3

非洲图片4